Vaše příběhy

Lipoxal mi dodává energii

Rád bych se s vámi podělil o super zkušenost s Lipoxalem.

Pochvala pro Lipoxal

Já osobně jsem v poslední době moc spokojena s přípravkem Lipoxal xtreme II.

S Lipoxalem se mi hubne lépe

Chtěla jsem vám moc poděkovat za Lipoxal a zároveň se přiznat, že jsem mu ze začátku moc nevěřila.

Lipoxal a dovolená

Díky Lipoxalu mi to na dovolené bude v plavkách slušet. Můj příběh začal o Vánocích. Moje maminka napekla výborné cukroví, kterému se nedalo odolat. Po Vánocích jsem měla pěkných pár kilo navíc, ale ta se dala zakrýt svetry. Pak přišlo jaro a já a manžel jsme začali vybírat naši společnou dovolenou. Rozhodli jsme se, že vyrazíme do Francie.

Lipoxal pomáhá

Když jsem se vdávala, byla jsem štíhlá jako proutek. Časem se na mé postavě podepsaly tři děti, ale byla jsem šťastná a rodičovství jsem si užívala. Pak přišla vážná nemoc a já skončila na invalidním vozíčku. Nabrala jsem dost kil, ale tím jsem se netrápila. Nejvíce mě samozřejmě trápil můj zdravotní stav a to, že už se dětem nemůžu věnovat tak, jako dřív.

Hormony

Své čtvrté dítě dceru jsem porodila ve 40 letech a kojila jsem jí celé dva roky. Po ukončení jsem byla zdravotně úplně rozhozená a hodně dlouho se lékařům nedařilo zjistit v čem je zakopaný pes. Hormony se tloukly jeden přes druhého. Nakonec postupně se začínaly odbourávat jednotlivé problémy.

Když se mi narodilo miminko…..

Když se mi narodilo mimiko, byla jsem asi nejšťastnější máma na světě. Přírůstek do rodiny jsme si báječně užívali, ale bohužel jsem počítala s tím, že po porodu a následným kojením přijdu o velkou část z 22kg (odpovídá sedminásobku váhy miminka!), které jsem během těhotenství na své tělo nasbírala. Nestalo se, na počátku se mi podařilo odbourat jen asi 9kg a zbytek stále zůstával.

O 3 kil méně bez cvičení

I já bych se chtěla podělit o své zkušenosti s Lipoxalem, který jsem si zakoupila na doporučení své švagrové, které se díky tomuto doplňku stravy podařilo zhubnout celých 6 kilogramů. Po porodu dcerky mi zůstalo pár kilogramů, kterých jsem se nemohla zbavit cvičením kvůli svému zdravotnímu stavu, rozhodla jsem se to tedy vyřešit doplňkem stravy a zvolila Lipoxal, jelikož jsem dlouholetou zákaznicí Walmarku a jeho produktům věřím.

Hubnoucí příběh

Můj hubnoucí příběh není asi ničím výjimečný. Před pár lety jsem si nenápadně během roku přibrala asi 8 kg, pak jsem otěhotněla a nabrala dalších 20, ze kterých jsem ale shodila jen část. Dítko bylo hyperaktivní, hlídání nebylo, takže možnost sportování až tak nebyla. Když už to vypadalo, že po létě jde něco dolů, zjistili jsme, že čekáme druhý přírůstek.

Gábina

Na střední škole jsme měli spolužačku Gábinu. Byla z nás všech nejsilnější. Svou váhou, která nebyla daleko od hrůzostrašného čísla 100 kg vysoce převyšovala i kluky. Chtěla se líbit, tak jako my ostatní, ale víc vzbuzovala lítost, soucit a u někoho vyvolávala i smích. Prostě „tlustá Gábina“.

1 | 2 |

| More